Rua Sotero
562I - Austin - Pavuna
651B - Mesquita - Central (via Via Light)
661I - Nova Iguaçu - Vila Emil (via Santo Elias)
748L - Morro Agudo - Pavuna
786L - Morro Agudo - Anchieta