Rua Piauí
254 - Madureira - Candelária
277 - Rocha Miranda - Candelária (via São Cristóvão)
402-C - Alto de Olaria (via Rua São Paulo)
402-1 - Alto de Olaria Via Barroso
416M - Niterói - Manilha (via Novo Horizonte, Planalto Marambaia)
543L - Nova Iguaçu - Méier
552I - Bairro Santa Maria - Pavuna (via Gogó da Ema)
623 - Penha - Saens Peña (via Túnel Noel Rosa) (circular)
627 - Inhaúma - Saens Peña
638 - Saens Peña - Marechal Hermes (circular)
639 - Jardim América - Saens Peña (via Rocha Miranda)
651 - Méier - Cascadura (via Rua Arquias Cordeiro) (circular)
669 - Pavuna - Méier
680 - Penha (Iapi) - Méier (circular)
729L - Parque São Vicente - Méier