Rua Arquias Cordeiro
254 - Madureira - Candelária
277 - Rocha Miranda - Candelária (via São Cristóvão)
275 - Méier - Candelária (circular)
456 - Norte Shopping - Copacabana (via Túnel Santa Bárbara) (circular)
476 - Méier - Leblon (via Túnel Rebouças) (circular)
544L - Nova Iguaçu - Méier (via Norte Shopping)
543L - Nova Iguaçu - Méier
560L - Duque de Caxias - Méier (via NorteShopping)
609 - São Francisco Xavier - Méier
623 - Penha - Saens Peña (via Túnel Noel Rosa) (circular)
622 - Penha - Saens Peña (via Grajaú) (circular)
625 - Olaria - Saens Peña (circular)
627 - Inhaúma - Saens Peña
639 - Jardim América - Saens Peña (via Rocha Miranda)
638 - Saens Peña - Marechal Hermes (circular)
650 - Marechal Hermes - Engenho Novo (circular)
652 - Méier - Cascadura (via Lins) (circular)
663 - Méier - Fundão (circular)
669 - Pavuna - Méier
678 - Méier - Vila Valqueire
680 - Penha (Iapi) - Méier (circular)
688 - Pavuna - Méier (via Rua José dos Reis)
687 - Pavuna - Méier
696 - Praia do Dendê - Méier
692 - Méier - Alvorada (via Avenida Dom Helder Câmara, Linha Amarela)
729L - Parque São Vicente - Méier