Rua Antônio Borges
131I - Nova Iguaçu - Duque de Caxias (via Via Light)
562I - Austin - Pavuna
651B - Mesquita - Central (via Via Light)
661I - Nova Iguaçu - Vila Emil (via Santo Elias)
663I - Nova Iguaçu - Jacutinga
748L - Morro Agudo - Pavuna
786L - Morro Agudo - Anchieta