Praça Leonor Correia
110D - São Gonçalo - Passeio
4110D - São Gonçalo - Passeio
110E - São Gonçalo - Passeio
2110E - São Gonçalo - Passeio
1409M - Alcântara - Niterói (via Trindade)
2110D - São Gonçalo - Castelo
2110E - São Gonçalo - Passeio
2423A - São Gonçalo - Vila Isabel (via Ponte Rio-Niterói)
3409M - Alcântara - Trindade (via BR-101)
409M - Niterói - Alcântara (via Trindade)
4110D - São Gonçalo - Passeio
2423A - São Gonçalo - Vila Isabel (via Ponte Rio-Niterói)
423A - São Gonçalo - Vila Isabel (via Ponte Rio-Niterói)
426A - São Gonçalo - Estácio (via Porto Velho)
427A - São Gonçalo - Vila Isabel (via BR-101)
428A - São Gonçalo - Vila Isabel (via UERJ)
55A - Jardim São Lourenço - Alcântara